O parasolach

Poniżej możesz znaleźć informację odnośnie parasoli, materiałów i konstrukcji.

Oryginalny pomysł na gadżet firmowy

Przygotowujemy parasole z nadrukiem, które świetnie sprawdzają się w akcjach promocyjnych. Rozłożone zapewniają dużą powierzchnię do reklamy i są bardzo widoczne. Odpowiednio zadrukowana czasza zapada w pamięć. Doskonale spisują się na targach, zjazdach branżowych, akcjach w plenerze. Mogą stać się również atrakcyjnym upominkiem firmowym. Elegancka forma oraz praktyczne zastosowanie czyni z nich uniwersalny przedmiot, świetny podarunek dla stałych klientów, pracowników, a także kontrahentów.

Metody znakowania

Parasole reklamowe wykonujemy w dowolnej barwie i z indywidualnie dopasowanym nadrukiem – logo, hasłem, grafiką. Aplikacja może być umieszczona na jednym bądź kilku panelach. W zależności od oczekiwań i preferencji naszych Klientów stosujemy różne techniki znakowania oraz utrwalania efektów. Umożliwiamy przygotowanie próbnego egzemplarza, aby mogli Państwo ocenić jak będzie prezentował się produkt realnie, ewentualnie można będzie nanieść poprawki.

 

Proponujemy parasol reklamowy drewniany z metalową konstrukcją. Jest to najczęściej wybierany przez Klientów model, który łączy w sobie atrakcyjną ceną z dobrą jakością. Wyróżnia się estetycznym, starannym wykonaniem, dzięki czemu elegancko prezentuje się zarówno w wersji rozłożonej, jak też złożonej.

Parasol-automatyczny-z-drewniana-raczka

Najczęściej wybierany przez klientów, łączy w sobie atrakcyjną cenę i dobrą jakość. Idealny zarówno na co dzień, jak i na akcje promocyjne. Solidna konstrukcja, automatyczne otwieranie, możliwość wykonania nadruku, wiele wariantów kolorystycznych – to najlepsze cechy. Do obejrzenia : parasol 1-7002 – już od 7,97 z netto!